„pustynię upiększa to- że gdzieś w sobie kryje studnię”

od autora

Kilka słów od Autora:
Szukasz ciekawych, niepowtarzalnych dekoracji ściennych.

Drażni cię pusta biała ściana - proponuję malastwo nowoczesne, abstrakcyjne, w tym kolaż, kubizm; malarstwo współczesne, grafiki. Moje obrazy maluję na wysokiej jakości płótnie lnianym lub bawełnianym,następnie zabezpieczam odpowiednim werniksem, tak aby były trwałe, nie uległy zniszczeniu i zabrudzeniu. Czasem maluję też na płytach, drewnie, kartonie, zwykłej kartce; czym popadnie i co mnie zachwyci, stosując techniki własne, ale zawsze trwale wykańczając werniksem.

Obrazy i rysunki są tylko własnego autorstwa, jeśli wzoruję się na innym artyście, wówczas jest to wyszczególnione w opisie obrazu.  Obrazy można również obejrzeć  bezpośrednio z mojej pracowni w Kielcach, po wsześniejszym umówieniu się.

Obrazy, te które tego wymagają, mają zamalowane boczne powierzchnie, tak aby można je było powiesić bez ram, co ja proponuję i co pasuje do nowoczesnego designu.
Na życzenie klienta oczywiście oprawiam obrazy, dobieram ramy, ale to po wsześniejszym ustaleniu. Rysunki na papierze profesjonalnie oprawiam stosując nowoczesne rozwiązania, nowoczesny minimalistyczny design.

Proponuję:
I.  wybór obrazu z galerii

II. "Biała ściana krzyczy-Ubierz Ją" czyli Abstrakcja na zamówienie, abstrakcja dostosowana do potrzeb Twojego designu mieszkania. ( podaj wymiary obrazu , kolorystyke, oczekiwania, prześlij zdjęcie ściany,mieszkania), w tym  abstrakcja wielkoformatowa.

 

zapraszam

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www
© copyright by e.w.a. wszystkie prawa zastrzeżone
Pamiętaj, jeśli chcesz wykorzystać moje obrazy, zdjęcia lub teksty, musisz mieć moją zgodę!